آموزش

چطور اصولی وزن کم کنیم

چطور اصولی وزن کم کنیم

آیا از چاقی خسته شده اید؟ آیا هر بار که به سراغ لباس های خود می روید با حجم انبوهی از لباس های تنگ مواجه می شوید؟ اصلا نگران نباشید ما به شما کمک می کنیم که چطور اصولی وزن کم کنید. خیلی از افراد برای تبلیغ و جو سازی ادا می کنند که می توانند کاری کنند که شما در عرض یک هفته ۱۰ یا ۱۵ کیلو گرم وزن کم می کنید. اولین قدم برای وزن کم کردن این است که با این شایعات کاری نداشته باشید. اگر تصمیم گرفته اید که وزن خود را به صورت اصولی کم کنید در اولین فرصت ورزش را شروع کنید. اگر می خواهید ده کیلو کم کنید باید به صورت مرتب ورزش کنید. لازم به ذکر است که شما باید در هفته حدود ۲۵۰ دقیقه ورزش کنید یا به عبارتی دیگر روزی ۴۵ دقیقه از وقت خود را صرف ورزش کردن کنید. باید خدمتتان عرض کنیم که شدت این تمرین ها در افراد مختلف نتیجه های مختلفی دارد . برای کسب اطلاعات بیش تر با تناسب اندام امین همراه باشید.

از ورزش هوازی غافل نشوید

چطور اصولی وزن کم کنیم
ورزش هوا زی نه تنها کالری شما را می سوزاند بلکه با سوزاندن چربی ها موجب می شود که شما انرژی لازم را برای انجام فعالیت های خود کسب کنید. علاوه بر ورزش هوازی می توانید ورزش های قدرتی انجام بدهید البته که این نوع ورزش مثل فعالیت هوازی کالری نمی سوزاند اما خب کاری به بافت عضلانی شما نیز ندارد و بیش تر چربی های شما را می سوزاند. علاوه بر ورزش باید یک رژیم اصولی بگیرید .

حتما از رژیم غذایی استفاده کنید

چطور اصولی وزن کم کنیم
اگر خیلی به دنبال این هستید که چطور اصولی وزن کم کنید باید به رژیم غذایی توجه کنید . شایان ذکر است که رعایت رژیم غذایی در بلند مدت اتفاق می افتد و خیلی هم مهم است. در وهله ی اول باید دور نوشیدنی های شیرین و قندی، اسنک، شیرینی ها و خوراکی هایی با چربی اشباع را خط بکشید و از وارد کردن کربوهبدرات اضافه خودداری کنید. بعد از این که مصرف خوراکی های مضر و چاق کننده را قطع کردید بیش تر از قبل با سبزی و میوه دوست باشید‌. زیرا سبزیجات دارای آنتی اکسیدان، ویتامین های مختلف، فیبر و مواد معدنی هستند و شما می توانید تمام این مواد را به صورت یک جا به بدن خود برسانید.

کاهش وزن(1) قطعا در نزدیکی شما نیز بوده اند افرادی که قصد در گرفتن رژیم داشته اند و در روز یک وعده غذا نیز نمی خوردند و در ظرف چند روز تمام انرژی خود را از دست می دادند و به کل بیخیال رژیم می شدند. این کار اشتباه است درست است که در رژیم غذایی مصرف یک سری خوراکی ها قطع می شود و یا این که به حداقل ممکن می رسد اما انجام فعالیت روزانه بدون مصرف غذا و خوراکی غیر ممکن است پس در این رژیم غذایی حواستان به مقدار پروتئین دریافتی باشد شما باید در روز ۲۵ تا ۳۰ گرم پروتئین دریافت کنید تا به عضلات تان آسیب وارد نشود‌.

تمام تمرکز خود را بر روی عدد ترازو نگذارید

چطور اصولی وزن کم کنیم
درست است که شما باید خود را وزن کنید تا بفهمید که چه قدر موفق بوده اید اما لازم نیست تمام تمرکز خود را بر روی آن بگذارید دقت کنید که حتی اگر در یک یا دو هفته به آن عدد دلخواه نرسیدید باز یک روتین سالم را در پیش گرفته اید . شما برای تن درستی خود ورزش می کنید و از مصرف خوراکی های مضر خودداری می کنید. علاوه بر تمام این نکات شما می توانید از پک لاغری ما استفاده کنید و اصولی وزن کم کنید . فرقی که این مجموعه با سایر مجموعه ها دارد این است که چندین متخصص تغذیه و افرادی که در این امر حرفه ای هستند پشت آن هستند و تفاوت زیادی با تجویز افراد مختلف دارد. در رابطه با قیمت آن باید اضافه کنیم که قیمت این پک به حدی مناسب و مقرون به صرفه است که هر کسی می تواند آن را تهیه کند و سلامتی و تندرستی را به خود هدیه بدهد پس تعلل را کنار بگذارید و همین حالا از طریق همین سایت برای تهیه ی این پک استثنایی اقدام کنید‌‌.

2 نظر در “چطور اصولی وزن کم کنیم

  1. سارا گفت:

    خیلی ممنون از سایت خیلی خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.